Újabb sikeres pályázat a BGA Zrt-től!

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

„Indul az iskola!” 3 napos délelőtti tábor

Iskolánk alapítványa a BGA Zrt. pályázatának köszönhetően „Indul az iskola!” néven 3 napos délelőtti évindító tábort szervezett augusztus végén.

Alsós tanulóink a kézműves napon tízórai szalvéta batikoltak, bagolyzacskót, szélforgót, kitűzőt, könyvjelzőt, barátság karkötőket készíthettek.

A „zöld napon” a környezettudatosság jegyében játékos feladatok keretében ismerkedhettek meg a környezetvédelemmel, egészséges falatkákat készíthettek.

Sportnapon ügyességi játékokkal, sportos feladatokkal, aszfaltrajz versennyel készültek a tanító nénik.

Felső tagozaton csapatépítő foglalkozás keretén belül „Szabadulj ki az unalom börtönéből!” címmel szabaduló szoba várta a gyerekeket a Dr. Szalai Miklós Gyógynövénykertben és Oktatóközpontban.

A sport napon focibajnokságon és 7 próbán vettek részt a gyerekek.

A kézműves napon zokniból bagolyfigurát, tollas ceruza díszt, paracord kulcstartót,  madárijesztő üveget, magvakbók képeket készíthettek és fa korongot dekorálhattak pirográf technikával.

ME_BGA.png

Fenntartó

PÁPAI TANKERÜLETI KÖZPONT
8500 Pápa, Mézeskalács u. 2.
Tankerületi igazgató: Egyházi Andrea
Tel. / fax: 89 / 795-206